Jdi na obsah Jdi na menu
 


historie

31. 8. 2007

V létě roku 1997 jsem od sousedů na chatě v Rabštejně nad Střelou dostal špalík javoru. Vzal jsem pilu, vrtačku, dláto a rašpli a vzniklo tak mé první dílo, které jsem nazval "Hlava". Od té doby tvořím pravidelně každé léto, některé výtvory máme doma v Teplicích, jinými jsem potěšil své přátele, další prodal. Nejdále odcestoval "Kůň", který byl vyroben na zakázku do Belgie. Práce se dřevem je pro mě úžasná relaxace a já se celý rok těším na prázdniny, až budu moci zrealizovat své nápady. 

Pokud se vám moje práce líbí nebo byste měli zájem o nějaký výtvor, budu rád, když mi napíšete.

                                                                                                    Pavel

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

překvápko

(alešek, 1. 8. 2012 9:00)

Drazí býci, podívejte se prosím na www.artgallery.cz/koci. Ta kapela Z nouze nouze, co je na programu 11. 8., tak to jsme my. Je to nechtěné dítě mojeho kecání v hospodě v Chotči někde na jaře. Vzpomínku na něj jsem odehnal hned druhý den jako obtížný hmyz a ejhle – už jsme v programu. Beru vše na sebe, pokud nepřijedete, bude to vanmenšou pro Aleška, pokud si někdo z vás bude chtít zavzpomínat, ať opráší vzpomínky a nástroje (obojí kdyžtak zapůjčíme) a přijede ke mně do Dubence (stále ZŠ, kde už jste byli) o den dřív, to je 10. 8. Krátká zkouška, něco na kuráž a umělci jsou zase připraveni. Těším se na vás, i kdyby to měl být jen jeden statečný. Každopádně mě kontaktujte co nejdřív, že jste toto četli na tel. 737011441, mail mi teď nefunguje. Hehe. Alešek

krása

(Ekaterina Kovbasyuk, 20. 10. 2007 12:39)

krása! milují dřevo- ono totiž má svoji duši, je živé a nadělují nas energii. Moc se mi libili tvé výtvory, strašně přitahují, škoda že se nedá přes internet dotknout... :))